O

FESTIVALU

II. ročník regionálního hudebního gastrofestiválku je tu!

Zveme všechny milovníky hudby a kvalitního jídla do Šimiparku na 1. ročník hudebního gastrofestiválku, kde budete moci strávit příjemné odpoledne za asistence několika farmářů, minipivovarů a food trucků. O zábavu se postarají regionální kapely a doprovodný program, ve kterém na Vás čeká několik gastrosoutěží v podobě pojídání ovocných knedlíků a pití piva na čas.  

Pro naše nejmenší bude připraven dětský koutek s ručně vyráběnými atrakcemi, na kterých mohou dovádět po celý den. 

 

Přijďte v sobotu 31. srpna 2019 od 11:00  poobědvat a strávit s námi příjemné odpoledne k hospodě U Potůčku v Šimonovicích - Minkovicích a přesvědčte se sami.

Těšíme se na Vás.

PARKING A DOPRAVNÍ SPOJENÍ

Parkování kolem areálu nebude možné. Je zapotřebí využít MHD autobusovou linku č. 20, případně využít autobusovou linku ČSAD. V případě MHD se Šimipark nachází u autobusové zastávky Minkovice Statek a v případě ČSAD linky nás najdete u autobusové zastávky Liberec, Vesec, rozc. Minkovice.

MAPA KE STAŽENÍ

Připravujeme pro Vás mapu areálu, která zde bude brzy ke stažení. Sledujte náš web nebo Facebook a vše se včas dozvíte. Mapu festivalu i s programem si budete moct vyzvednout i vstupu do areálu. 

AKTIVITY 

V areálu se budou konat hudební představení regionálních kapel, budou probíhat různé gastro soutěže a pro děti budou připravené dětské atrakce. 

UDRŽOVÁNÍ ČISTOTY NA FESTIVALU

Všem návštěvníkům děkujeme za dodržování čistoty na festivalu. V mapě festivalu budou vyznačeny i zóny na tříděny odpad a rozmístění odpadkových košů.